„Przyjdą tu” jest drugim utworem zapowiadającym nowy album formacji Milczenie Owiec, który ma się ukazać jesienią 2015 roku.

Mimo, że od ich fonograficznego debiutu minęło już prawie dziesięć, obfitujących w nowe (muzyczne i życiowe) doświadczenia, lat, muzycy zapewniają, że nie pożegnali się z dawnymi, mocno rockowymi klimatami.

Kompozycja powolna, miejscami nawet monumentalna, stanowi swego rodzaju muzyczny manifest dotyczący sytuacji panującej za naszą wschodnią granicą. Przesłanie, jakie niesie tekst, może być odbierane nawet szerzej, gdyż kierowane jest do wszystkich osób pokrzywdzonych w wyniku działań wojennych (nie tylko tych prowadzonych obecnie na Ukrainie), by nie tracili nadziei na szczęśliwe życie w wolnym kraju.

Realizacją nagrania zajął się ponownie Szymon Sieńko, odpowiedzialny m.in. za brzmienia formacji Lipali, czy też produkcję nowej, rockowej płyty zespołu Afromental.

Muzyka: Mateusz Sieńko, Ola Wysocka, Hubert Koczergo, Łukasz Gajowniczek, Maciej Szymborski
Słowa: Ola Wysocka

Share

No comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current day month ye@r *